Nabór do spółki jest aktualnie: OTWARTY
Warunki:
1. Posiadanie programu graficznego (PhotoShop, Gimp, PhotoScape)
2. Programy typu PiZap, Pixlr nie są dozwolone.
3. Umiejętność wykonywania ładnej grafiki (prezentacje, awatary, ikonki, banery itp)
4. Umiejętność wykonywania kody HTML/CSS nie jest konieczna.
5. +30 dni stażu.
6. PRACA PŁATNA! 1000 EQ/miesiąc.
Formularz:
1. Twój login
2. Jakie posiadasz programy?
3. Podaj w linkach kilka przykładów Twojej grafiki
4. Potrafisz wykonywać HTML?
5. Dlaczego chcesz dołączyć do naszej spółki?
6. Ile masz dni stażu?
7. Czy pasują Ci podane warunki?
Formularz wysyłamy tu: makemestrong-grafika@wp.pl
Z tematem "NABÓR"
Z tematem "NABÓR"
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz